تعمیر پکیج بوتان در کرج

شرکت پکیج کاران البرز به عنوان نمایندگی رسمی پکیج بوتان در کرج
تمامی خدمات از جلمه سرویس و تعمیر پکیج بوتان در کرج با بیش از
ده سال سابقه فعالیت به شما همشریان عزیز ارائه می دهد.

تعمیر پکیج بوتان در کرج

شرکت پکیج کاران البرز به عنوان نمایندگی رسمی پکیج بوتان در کرج
تمامی خدمات از جلمه سرویس و تعمیر پکیج بوتان در کرج با بیش از
ده سال سابقه فعالیت به شما همشریان عزیز ارائه می دهد.

تعمیرات پکیج بوتان در کرج را از ما بخواهید !!!

چطور می توانم خودم مشکلات جزئی دستگاه را برطرف کنم؟
چه زمانی باید دستگاه من سرویس شود؟
کدام قسمت های دستگاه باید در سرویس پکیج بررسی شوند؟
قیمت تعمیر پکیج در کرج چقدر است؟
اینها همه سوالاتی است که اکثر شما به دنبال جواب آن هستید، اگر هم تا بحال این سوال برایتان پیش نیامده بهتر است این مقاله را مطالعه فرمایید تا با رعایت نکاتی که بیان می شود، عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید. این دستگاه ها سیستم های گرمایشی آب و محیط منزل هستند که امروزه با استقبال شدیدی از طرف مردم روبرو شده است.
پکیج های خانگی امروزه جایگزین موتور خانه های قدیمی شده اند. اشغال فضای کمتر، مستقل بودن هر واحد نسبت به بقیه واحد های ساختمان، خرابی کمتر تعمیر پذیری آسان تر همگی از برتری های این دستگاه هستند که موجب شده مردم این دستگاه ها را به موتور خانه ها ترجیح دهند. با بیشتر شدن استقبال مردم از این دستگاه ها شرکت های زیادی شروع به ساخت آن کردند.
گسترده شدن برند های تولید کننده این دستگاه موجب شده است که انتخاب این دستگاه در کرج برای مردم عزیز سخت شود. یکی از برند های معتبر و با کیفیتی که هم اکنون در ایران فعالیت می کند بوتان است. از برتری های این برند نسبت به بقیه برند ها در دسترس بودن قطعات یدکی، تعمیر پذیری آسان، مناسب بودن قیمت پکیج بوتان در کرج و ارزان بودن سرویس دستگاه میتوان اشاره کرد.
شرکت پکیج کاران البرز نمایندگی بوتان در کرج تمامی خدمات پکیج در کرج را با بالاترین کیفیت ممکن برای همشهریان عزیز انجام می دهد از جمله خدمات شرکت ما می توان به تعمیر پکیج کرج، سرویس پکیج کرج و ... اشاره کرد.


سرویس پکیج بوتان به ما بسپارید!!!

قبل از بررسی موارد سرویس پکیج به این پرسش می پردازیم که سرویس پکیج بوتان در کرج چه ضرورتی دارد؟ چرا من باید هزینه ای را برای سرویس آن پرداخت کنم؟ می توان سرویس کردن آن را به عبارت معروف پیشگیری بهتر از درمان است تشبیه کرد! چرا که شما با سرویس کردن آن بصورت منظم احتمال بروز مشکلات فنی این دستگاه و در پی آن نیاز به تعمیر را به شدت کاهش می دهید.
برخی بر این باورند که وقتی دستکاه من دارد به درستی و بدون هیچ مشکلی کار می کند من چه نیازی به سرویس آن دارم؟ بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که امکان دارد یک اختلال در آن ایجاد شود ولی تاثیر زیادی در عملکرد کلی دستگاه نداشته باشد و شما از آن بی خبر باشید ولی به مرور زمان این مشکل موجب آسیب زدن به بقیه قطعات آن می شود و به یکباره عملکرد کلی دستگاه با مشکل روبرو می شود. و بایستی هزینه سنگینی برای تعمیر و یا حتی در بعضی موارد تعویض قطعات متحمل شوید.
۱. رسوب زدایی:
برای افزایش طول عمر قطعات دستگاه حتما باید هر چند وقت یکبار عمل رسوب زدایی آن انجام شود. برای رسوب زدایی بهتر است از رسوب گیر پلی فسفات برای آن استفاده کرد.
۲. کنترل فشار آب:
یکی از مواردی که بایستی برای افزایش عمر مفید دستگاه خود انجام دهید کنترل فشار آب ورودی به آن است چراکه کم و زیاد شدن فشار آب ورودی به آن به مرور زمان به دستگاه آسیب های جدی وارد میکند.
۳. کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی:
بایستی با دقت از عملکرد صحیح دو مدار گرمایشی و بهداشتی اطمینان حاصل کنید چرا که وجود مشکل در هر یک از بخش های این دو مدار موجب وارد شدن آسیب به کنترل عملکرد کلی دستگاه می شود.
۴. بررسی پمپ سیرکولاسیون:

وجود ایراد در این پمپ یا گرفتگی این پمپ در پکیج های بوتان باعث می شود پمپاژ کردن و گردش آب با مشکل روبرو خواهد شد. با بررسی پمپ سیرکولاسیون و برطرف کردن مشکلات این پمپ به گردش درست آب سرد و گرم کمک می کنید.
۵. تنظیم شیر گاز:

تنظیم شیر گاز دستگاه و تنظیم پیج و مهره ها باید هر چند وقت یکبار انجام بگیرد اما این کار کار تخصصی است و عدم تنظیم درست شیر گاز دستگاه باعث می شود که فشار گاز آن دچار مشکل شود.
۶. بررسی دودکش یا فن:

در دستگاه هایی که دودکش دارند بایستی حتما تمیز بودن راه دودکش و عدم وجود درز و شکاف در راه دودکش باید بررسی شود. دودکش آن برای هر واحد باید بطور مجزا باشد و مخصوص یک دستگاه باشد برای بررسی دودکش بایستی با پرتاب یک جسم به داخل دودکش باز بودن مسیر آن را بررسی کنید گرفتی دودکش بسیار خطرناک است و امکان گاز گرفتی و مرگ خاموش هست.
۷. هواگیری پکیج :

این کار یکی از مهمترین بخش های سرویس این دستگاه هست که باید توسط فرد متخصص انجام بگیرد چرا که احتمال خطر و وارد شدن آسیب به فرد غیر متخصص بالا است. بهبود راندمان سیستم های گرمایشی و بلوک های رادیاتور، کاهش سر و صدا های اضافی آن، کاهش چشمگیر مصرف آب و کاهش احتمال خرابی و نیاز به تعمیر آن بوتان از فواید هواگیری دستگاه است.


علت افت فشار پکیج چیست؟

یکی دیگر از سوالاتی که برای مصرف کنندگان پکیج بوتان پیش میاید این است که چرا دستگاه من افت فشار دارد. قبل از هر چیز باید بدانید که افت فشار در این دستگاه ها امر طبیعی است و نباید موجب ایجاد نگرانی شود. افت فشار در دستگاه ها هر سه هفته یکبار اتفاق طبیعی است ولی باید توجه داشت که اگر پکیج نو بوتان نصب کرده اید به هیچ وجه نباید افت فشار داشته باشد. در ادامه به بررسی دلایل افت فشار پکیج بوتان می پردازیم.
 ۱. وجود نشتی
وجود نشتی در مدار بسته رادیاتور و پکیج بوتان، وجود نشتی حتی به میزان بسیار کم در پکیج یا رادیاتور موجب افت فشار در آن می شود. در برخی موارد به ندرت ما شاهد وجود نشتی از لوله هایی که از ساختمان رد شده اند هستیم که این مورد هم یکی از علل افت فشار در دستگاه است.
 ۲. شیر پرکن
بعضی از استفاده کنندگان پکیج بوتان در کرج، پس از تنظیم فشار بوسیله شیر پرکن آن فراموش می کنند که این شیر را ببندند. همین امر موجب اختلال در فشار دستگاه شود. خراب بودن شیر پرکن نیز ممکن است تاثیر زیادی روی روی فشار آن داشته باشد. پس بررسی شیر پرکن از مواردی هست که به سرویسکار پکیج بوتان خود باید بگویید بررسی کند.
 ۳. مشکل در منبع انبساط
یکی دیگر از دلایلی که در فشار دستگاه موثر است سالم بودن منبع انبساط آن هست، از مشکلات منبع انبساط می توان به سوراخ شدن منبع یا خالی شدن باد این منبع اشاره کرد.
 ۴. مشکل در مبدل حرارتی
یکی دیگر از ایراداتی که می تواند بر روی فشار دستگاه تاثیر گذار باشد خرابی مبدل حرارتی دستگاه هست، معمولا خرابی مبدل حرارتی مثلا سوراخ بودن آن موجب بروز اختلال در فشار دستگاه می شود.

علت افت فشار پکیج چیست؟ - پکیج کاران البرز

چرا برای تعمیر پکیج بوتان در کرج ما را انتخاب کنید؟

شرکت پکیج کاران البرز با بیش از ده سال سابقه در زمینه خدمات و فروش پکیج و تیم متخصص در زمینه تعمیر و سرویس پکیج بوتان تمامی خدمات آن شمارا با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد. تعمیرات این دستگاه نیاز به تخصص بالایی دارد و اگر تعمیر پکیج خود را به فردی غیر متخصص بسپارید. ممکن است آسیب های گزافی به دستگاه خود وارد کنید که تعمیر آنها توسط تعمیرکار این دستگاه هزینه بالایی روی دست شما بزارد.

تعمیر کاران مجرب پکیج بوتان

انجام سرویس کامل پکیج بوتان در کرج

ضمانت تعمیرات پکیج های بوتان

سابقه ده ساله در تعمیر و سرویس پکیج

ما با جمع آوری بهترین تعمیرکار های پکیج بوتان در کرج می خواهیم که شما همشهریان عزیز خدمات پکیج بوتان خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

عیب یابی پکیج های بوتان

با پیشرفت تکنولوژی کیفیت ساخت پکیج ها و در نتیجه طول عمر آنها بیشتر شده اما با این حال هنوز هم مشکلاتی در سیستم های این دستگاه ها بوجود میآید یکی از متداول ترین مشکلات این سیستم ها افت فشار بود که در قسمت قبل بررسی کردیم در ادامه به عیوب متداول دیگر پکیج های دیواری و دلیل آنها می پردازیم.


نشت آب:
نشت آب در پکیج های دیواری از مواردی است که احتمال بروز آن بالا است، دلیل نشت آب این دستگاه ها معمولا سوراخ شدن رادیاتور ها یا نقص در اتصالات آنها است.
عدم گرمایش آب:
از مشکلات رایج این دستگاه ها می توان به عدم گرمایش آب اشاره کرد، دلیل عدم گرمایش آب توسط پکیج های بوتان است. از دلایل آن می توان به وجود هوا در سیستم مدار بسته، مشکل داشتن شیر سه طرفه و یا خرابی سنسور های NTC اشاره کرد.
رسوب گرفتن:
در برخی مناطق ایران آب سختی بالایی دارند رسوب گرفتن دستگاه بسیار رایج است، مبدل حرارتی بخشی است که قطعه ای است که رسوب می گیرد. و اگر این رسوب ها را از بین نبرید موجب خرابی بقیه قطعات دستگاه مانند پمپ می شوند.
صدا:
در برخی موارد پس از مدتی استفاده ار دستگاه، از دستگاه صدا های زیادی میآید دلیل آن می تواند اول رسوب گرفتن دستگاه یا موارد دیگری مانند کاهش فشار آب در سیستم، مشکلات سیستم احتراقی و ... می باشد.
کار نکردن جرقه:
یکی از مشکلاتی که همیشه استفاده کنندگان از این دستگاه را آزار میدهد خرابی جرقه آن می باشد. از دلایل کار نکردن جرقه در این سیستم می توان به کشش شعله به بیرون در اثر جریان هوا، خرابی ترموکوبل، گرد و غبار یا کثیفی سر نازلها اشاره کرد. یکی دیگر از دلایلی خرابی جرقه مشکل در سنسور های NTC و ترموستات است که با تعویض قطعه مربوطه مشکل حل میشود.
یخ زدن لوله کندانس:
 این مشکل در شوفار دیواری کندانس ممکن است اتفاق بیافتد. در این دستگاه یک لوله برای خروج آب در نظر گرفته شده است که ممکن است با سرد شدن هوا این لوله یخ بزند و کارکرد آن را مختل کند. برای حل این مشکل بهتر است با تعمیرکار پکیج بوتان در کرج تماس بگیرید تا عمل یخ زدایی لوله کندانس را انجام دهد.
برای اطلاع از عیوب احتمالی پکیج بوتان می توانید مقاله خدمات پکیج بوتان در کرج را مطالعه نمایید.

قیمت تعمیرات پکیج بوتان در کرج

هزینه تعمیرات پکیج بوتان با توجه به قطعاتی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند متفاوت است. شما میتوانید با سرویس منظم پکیج بوتان خود علاوه بر کاهش هزینه ای که باید برای تعمیرات بپردازید به افزایش عمر مفید پکیج خود نیز کمک زیادی کرده اید. پیشنهاد تیم ما این است که هر ۶ ماه یکبار سرویس دستگاه خود توسط یک کارشناس انجام دهید تا بتوانید عمر مفید سیستم گرمایشی منزل خود را بالا ببرید و احتمال بروز مشکلات فنی در آن را به حداقل برسانید.
تیم ما متشکل از بهترین تعمیرکاران و سرویس کاران میتواند خدمات دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد.
برای ثبت درخواست به قسمت تماس با ما بروید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید.