تعمیر پکیج در کرج

اعزام مجرب ترین تعمیرکار پکیج به محل شما

تعمیر و سرویس پکیج در کرج با تضمین کیفیت

اعزام مجرب ترین تعمیرکار پکیج به محل شما

تعمیر و سرویس پکیج در کرج با تضمین کیفیت

عیب یابی، تعمیر و سرویس پکیج در کرج را از ما بخواهید!!!

امروزه با افزایش زندگی و کاهش مساحت منازل مسکونی وسایل خانگی بیشتر به سوی استفاده کمتر و در عین حال مفید تر از فضای خانه می روند. یکی از لوازم خانگی که چند سال است که به تازگی است مورد استفاده قرار می گیرد، پکیج دیواری است که در حال حاضر در اکثر منازل مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه با کادر تعمیرات و سرویس مجرب به سبب تجربه کاری زیاد و علم تخصصی بالا همواره در تلاش است که بهترین خدمات پکچ در کرج را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه کند.


پکیج دیواری و مشکلات احتمالی آن :

پکیج ها امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیار با کیفیت تر از قبل ساخته می شوند ولی هر دستگاهی پس از مدتی استفاده ممکن است با مشکلات فنی مواجه شود و باعث ایجاد دردسر شود. پیکج ها به این علت که تامین آب گرم خانه را بر عهده دارند خراب شدن آنها موجب اذیت شدن اهالی خانه می شود. برخی از مشکلاتی که ممکن است برای این سیستم گرمایشی پیش بیاید عبارتند از:
۱. افت فشار بار پکیج به صورت مکرر
۲. روش نشدن مشعل
۳. داغ نشدن رادیاتور ها و گرم نشدن آب خانگی
۴. کامل گرم نشدن رادیاتور ها
۵. ایجاد سر و صدای غیر عادی
۶. آب دادن ونشتی آب
پیش آمدن هر یک از این مسائل به معنی خراب شدن پکیج است. در نتیجه تامین آب گرم و گرمایش فضای خانه بوسیله رادیاتور به مشکل بر می خورد. اگر دستگاه شما یکی از مشکلات مذکور را دارد بایستی سریعا به فکر تعمیر آن باشید. چرا که اگر ایرادات پیش آمده برطرف نشود باعث خرابی بقیه قطعات می شود و ممکن است هزینه سنگینی را برای شما داشته باشد.

پکیج دیواری و مشکلات احتمالی آن - شرکت پکیج کاران البرز

سرویس پکیج دیواری

چرا این ایرادات برای پکیج ها ایجاد می شود!؟
من این پکیج را با قیمت بالایی تهیه می کنم ! برند این دستگاه از برند های مطرح هست انتظار خرابی از آن را نداشتم!
بله درست می فرمایید سیستم گرمایشی با کیفیت ساخت بالا از برند های معتبر نباید خرابی داشته باشند!
هر دستگاهی نیاز به رسیدگی دارد تا ایرادات فنی در آنها پدیدار نشود اما سرویس دوره ای پکیج کار هر کسی نیست. زیرا نیازمند علم تخصصی است. شما با سرویس به طور منظم می توانید از ایرادات و خرابی احتمالی سیستم گرمایشی خود جلوگیری کنید . اما باید آگاه باشید که فردی که بعنوان سرویس کار پکیج انتخاب می کنید علم لازم و تخصص کافی را داشته باشد.
تیم ما به کمک شما آمده تا با معرفی سرویسکار پکیج متخصص باعث راحت تر شدن این فرایند شود.

عدم سرویس پکیج چه مشکلاتی ایجاد می کند؟

 • جمع شدن رسوب در رادیاتور
 • هوا گرفتن رادیاتور و گرم نشدن آن
 • جرم گرفتن مسیر ورودی و خروجی آب رادیاتور
 • عدم تخلیه کامل گاز از هواکش دستگاه
 • افزایش نشتی آب به مرور زمان
 • خرابی مکانیسم پرش سوئیچ هوای دستگاه
 • خراب شدن شیر تخلیه

تعمیر پکیج کرج را چرا به پکیج کاران بسپاریم؟

تعمیر پکیج شبانه روزی کرج را از ما بخواهید !!!!

مهم‌ترین ویژگی خدمات ارائه شده توسط این مجموعه، ارائه خدمات با کیفیت تضمین شده و شفافیت قیمت‌ها است. شما برای هر مشکلی از تعمیر مبدل حرارتی پکیج گرفته تا تعمیر پمپ، تعمیر برد و ... را می توانید با خیال راحت به دست متخصصین ما بسپارید و خدمات با کیفیت دریافت نمایید.

تعمیر پکیج تاچی در کرج

تعمیر پکیج مرکوری در کرج

از هر نوع برندی ( ایران رادیاتور، بوش، بوتان و … ) که استفاده می کنید، می توانید از خدمات این مجموعه برای نصب، سرویس و تعمیر دستگاه خود استفاده کنید.

خدمات تعمیر پکیج شرکت پکیج کاران البرز

شرکت پکیج کاران البرز، خدمات تعمیر و سرویس سیستم گرمایشی را برای شما عزیزان به صورت تضمینی و به بهترین شکل انجام می دهد. تعمیر انواع سیستم گرمایشی ساختمان، نیازمند تخصص کافی و علم کافی است تا تعمیرکار بتواند ایراد و مشکل آن را پیدا و برطرف نماید. در حقیقت تجربه و تخصص تعمیرکار در تسریع پروسه تعمیرات بسیار تاثیر گذار است. هرچه تعمیرکار ماهر تر باشد ایراد اصلی سیستم را سریعتر پیدا می کند و می تواند آن مشکل را به سرعت حل کند.
نکته دیگری که باید مورد توجه قرار دهید این است که انتخاب تعمیر کار پکیج بسیار حائز اهمیت است. برای مثال یک تعمیر کار با تجربه از این موضوع آگاه است که تعمیر پکیج بوتان با تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت است و هر کدام سیستم متفاوتی دارند.
اگر به دنبال تعمیرکار پکیج حرفه ای در کرج هستید با شماره های ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در سریعترین زمان ممکن مشکل سیستم شما را در محل خودتان برطرف نمایند.


تعمیر پکیج شامل چه مواردی است؟

 • تعمیرات قطعه مبدل و سایر قطعات 
 • تعویض قطعات در صورت نیاز با قطعات اصلی
 • شناسایی کد خطای انواع پکیج و رفع آن
 • برطرف کردن نشتی و  آب دادن سیستم گرمایشی
 • حل مشکل روشن شدن چراغ قرمز
 • رفع صدای زیاد پکیج
 • روشن نشدن پکیج در حالت تابستانه و رفع آن
 • رفع صدای پکیج هنگام روشن شدن
 • رفع انفجاری روشن شدن پکیج
 • و ...
خدمات تعمیر پکیج شرکت پکیج کاران البرز

قیمت خدمات تعمیر پکیج در کرج چقدر است؟

قیمت تعمیر پکیج با توجه به قطعه ای که بایستی تعمیر شود متفاوت است. برای مثال قیمت تعمیر برد با تعمیر پمپ سیرکولاسیون متفاوت است و با توجه به میزان خرابی و زمانی که تعمیر کار برای حل مشکل احتمالی می گذارد، متفاوت است.
قیمت سرویس آن نیز با توجه به نوع سرویسی که سرویسکار انجام می دهد نیز می تواند متفاوت باشد. برای مثال هزینه هواگیری با هزینه سرویس شستشوی یا دیسکلر تفاوت دارد.برای اطلاع از هزینه تعمیرات انواع پکیج در کرج با ما تماس بگیرید.
سیستم های گرمایشی وسرمایشی، در صورت خرابی فعالیت های یک محل مسکونی یا اداری را مختل می کنند این موضوع در فصول سرد اهمیت بیشتری پیدا می کند. پس سرویس و تعمیرات لازمه را را بایستی به یک شرکت مطمئن بسپارید.
برخی افراد ادعای تعمیرکار بودن دارند. شما بایستی حواستان باشد که تعمیر دستگاه خود را به چه شخصی می سپارید زیرا امکان دارد یک تعمیر کار بی تجربه با دست کاری قطعاتی از دستگاه مشکلات جبران نا پذیری به آن وارد کند.
تیم پکیج کاران البرز با تیمی متخصص از تعمیر کاران و سرویسکاران مجرب خدمات تعمیر و سرویس سیستم گرمایشی شما را در محل شما انجام می دهد و شما می توانید با خیال راحت تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارید.