تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج

امروزه بیش از پیش در خانه پکیج های دیواری را می بینیم
یکی از برند هایی که در ایران بسیار پرطرفدار است ایران رادیاتور است.
پکیج کاران البرز، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج کلیه خدمات پکیج ایران رادیاتور کرج
اعم از تعمیرات و سرویس پکیج ایران رادیاتور در کرج را را انجام می دهد.

امروزه بیش از پیش در خانه پکیج های دیواری را می بینیم
یکی از برند هایی که در ایران بسیار پرطرفدار است ایران رادیاتور است.
پکیج کاران البرز، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج کلیه خدمات پکیج ایران رادیاتور کرج
اعم از تعمیرات و سرویس پکیج ایران رادیاتور در کرج را را انجام می دهد.

نمایندگی معتبر پکیج ایران رادیاتور در کرج

امروزه با گسترش استفاده از پکیج ها، در اکثر خانه های سطح کشور برای گرمایش آب و محیط خانه از این دستگاه ها استفاده می کنند، ملاک های متنوعی برای خرید این سیستم گرمایشی همیشه مد نظر مردم بوده است . یکی از مهمترین این فاکتور ها خدمات پس از فروش، وجود نمایندگی رسمی و تعمیر پذیری آسان می باشد. یکی از برند هایی که در همه زمینه ها بسیار خوب عمل کرده پکیج ایران رادیاتور است. این مجموعه به عنوان نمایندگی رسمی فروش و خدمات این برند در کرج است، این شرکت با جمع آوری تعمیر کاران و سرویس کاران مجرب کلیه خدمات این دستگاه مانند; تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، سرویس پکیج ایران رادیاتور و ... را انجام می دهد.


کدام قطعات بیشترین خرابی را در پکیج های ایران رادیاتور دارند؟

دستگاه های این کمپانی از کیفیت بالایی برخوردارند و کمتر پیش می آید که مشکلی در عملکرد قطعات آن ایجاد شود. ولی هر دستگاهی طی مرور زمان ممکن است دچار مشکل شود.
ما در این مقاله می خواهیم به بررسی قطعات که این دستگاه بپردازیم. آشنایی هر چه بیشتر با دستگاهایی مانند پکیج که در خانه استفاده می کنید موجب می شود کمتر نیاز به تعمیرکار پیدا کنید و اگر مشکل کوچکی در یکی از قطعات پیش آمد خودتان آن را تعمیر کنید.
باید توجه داشته باشید که آشنا بودن با یک دستگاه به منزله آن نیست که شما همه مشکلاتی که ممکن است برای آن پیش بیاید را می توانید برطرف کنید. پیشنهاد ما این است که مشکلات سطحی و پیش پا افتاده ای که برای سیستم گرمایشی پیش میاید را خودتان برطرف کنید و مشکلات تخصصی تر و فنی این دستگاه را بر عهده شرکت پکیج کاران البرز بسپارید.
با ما همراه باشید تا به بررسی قطعات این دستگاه بپردازیم، سپس با هم آموزش تعمیر این سیستم گرمایشی را بررسی کنیم.

لازم به ذکر است که این مجموعه دارای نمایندگی معتبر پکیج بوتان در کرج و سایر برندها نیز می باشد.

پکیج دیواری و مشکلات احتمالی آن - پکیج کاران البرز

قطعات مهم پکیج ایران رادیاتور

دستگاه های تولیدی این شرکت، یکی از بهترین و قابل اطمینان طرین برند ها برای خرید می باشد. دستگاه های تولیدی این کمپانی دارای صفحه نمایش LED می باشند و در ۶ تیپ دو مبدل، تک مبدل،فن دار بدون فن، سه مبدل، آنالوگ و دیجیتال در ظرفیت های ۲۱۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ به بازار عرضه می شوند.


۱. برد پکیج ایران رادیاتور:
اگر این دستگاه را یک موجود در نظر بگیریم مغز این موجود برد آن است. برد موجود در این دستگاه تمامی دستورات را دریافت کرده و انجام می دهد. قطعات زیادی در برد آن ی بکار رفته اند از آنها می توان به رله، فیوز،آی سی، ترانس و ... اشاره کرد وجود کوچکترین ایراد در برد آن می تواند عملکرد کلی دستگاه را مختل کند. برد پکیج به طور کلی کار نظارت، فرماندهی و کنترل آن را انجام می دهد.
۲. فیوز:
همه ما حداقل یکبار نام این قطعه را شنیده ایم، کار این قطعه در پکیج محافظت از برد آن در برابر هر نوع اتصال کوتاه است و با قطع کردن جریان برق در زمان بروز مشکلات موجب محافظت از آن می شود. این قطعه قابل تعمیر نیست و در صورت داشتن مشکل باید تعویض شود.
۳. وریستور:
وریستور یک مقاومت نیمه هادی حساس به درجه حرارت می باشد که دو نوع ترمیستور با ضریب حرارت مثبت و ترمیستور با ضریب حرارت منفی مورد استفاده قرار می گیرد.
۴. فلوسوییچ( کلید جریان پکیج):
این قطعه با قرار گرفتن در برابر مسیر آب مصرفی دستگاه قرار گرفته است و مانند یک کلید موجب قطع و وصل شدن جریان برق می شود. داخل این قطعه تعدادی قطعات شناور موجود می باشد که این قطعات به یک آهن ربا متصل شده اند با باز شدن آب مصرفی این آهن ربا و قطعات شناور حرکت کرده و در برابر یک قطعه قرار می گیرند که با بستن کلید روشن برد اطلاع می دهد که آب مصرفی وارد آن شده است.
۵. شیر سه طرفه:
یکی از قطعات مهم پکیج های ایران رادیاتور شیر سه طرفه می باشد که وظیفه هدایت کردن آب گرم از شوفاژ به مدار گرمایش آب مصرفی می شود.
۶. پمپ سیرکولاسیون یا پمپ خطی :
از این پمپ برای جبران کاهش فشار مدار گرمایش در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد محل قرار گیری پمپ سیرکولاسیون در مسیر بسته گرمایش است. راه اندازی این پمپ از طریق یک خازن است که بصورت سری با پمپ قرار گرفته است.
۷. شیر پر کن پکیج دیواری:
شیر پر کن بین لوله آب مصرفی و لوله آب ورودی به دستگاه قرار گرفته است و باز کردن این شیر باعث می شود آب به اندازه کافی وارد سیستم گرمایشی آن بشود.
۸. شیر اطمینان:
شیر اطمینان یکی از قطعات پکیج است که می توان گفت یکی از قطعات ایمنی آن است، به آن شیر ایمنی نیز گفته می شود، دارد به این صورت که در صورت افزایش فشار از ۳ بار یا افزایش غیر معمول دمای دستگاه با باز شدن این شیر آب اضافی از دستگاه خارج شده و فشار مضاعف بر روی آن از بین می رود.
۹. حسگر دود:
یکی دیگر از قطعات سیستم ایمنی پکیج سنسور دود یا حسگر دود نام دارد عملکرد این حسگر به این صورت است که وقتی دود کش یا فن کار خود را انجام نمی دهد، کلاهک تعدیل داغ شده و فرمان خاموشی را به آن می دهد.
۱۰. مبدل حرارتی دستگاه:
مبدل حرارتی پکیج یکی از قطعات بسیار مهم این دستگاه است که از چند لوله مسی تشکیل شده است این لوله ها در بالای مشعل دستگاه قرار گرفته اند و با عبور آب از آنها عمل گرمایش آب صورت می گیرد.

چرا پکیج کاران البرز؟

پکیج کاران البرز با بیش از ده سال سابقه در زمینه خدمات برند های مختلف پکیج در کرج آماده خدمت رسانی شماست.
تیم ما متشکل از برترین تعمیرکاران و سرویسکاران مجرب در کرج، سعی ما همیشه بر این بوده که برترین خدمات به مشتریان عزیز ارائه دهیم و به لطف خدا در این مسیر موفق بوده ایم. ویژگی هایی که مارا از بقیه در این زمینه متمایز می کند عبارتند از:

هزینه منصفانه و قیمت مناسب خدمات

اعزام بهترین تعمیرکار مجرب و کارآزموده

تضمین کیفیت خدمات ارائه شده به شما

استفاده از قطعات اصلی در صورت نیاز

برای ثبت درخواست تعمیر یا سرویس دستگاه خود در بخش تماس با ما فرم مربوطه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

آموزش تعمیر قطعات پکیج ایران رادیاتور

در این بخش ما به بررسی برخی مشکلاتی که ممکن است برای پکیج ایران رادیاتور پیش بیاید و نحوه حل این مشکلات می پردازیم.


تعمیر پکیج شامل چه مواردی است؟

۱. خاموش شدن ناگهانی پکیج:
این یکی از مشکلات شایع این دستگاه ها است و دلیل آن به وجود چندین سوییچ ایمنی بر می گردد که برای جلوگیری از خطرات احتمالی آن را خاموش می کنند. وجود ترک و شکاف در مبدل حرارتی، نشتی از پمپ و اتصالات آن، مشکل در شیر اطمینان، ایراد ظرف انبساط می تواند از دلایل خاموش شدن ناگهانی آن باشد.
۲. صدا های غیر معمول از پکیج میآید!
برخی از قطعات این دستگاه ها در طی مرور زمان به ندرت فرسوده می شوند یا مشکلات جزئی برای آنها پیش میآید، یکی از این ایرادات صدا های عجیبی است که پس از مدتی از دستگاه میآد که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. یکی از قطعاتی که ممکن است موجب بروز سر و صدا شود، پمپ گرمایش مرکزی است که به مرور زمان هوا در آن جمع شده است و بدلیل بوجود آمدن یک حباب هوایی، صدای بدی می دهد. برای حل این مشکل در پشت دستگاه پمپ را پیدا کرده و شیرهواگیری که روی آن تعبیه شده است را باز کنید تا هوای اضافی داخل پمپ تخلیه گردد.
۳. آب خروجی از دستگاه خیلی دمای بالایی دارد.
بیش از حد بودن دمای آب خروجی دستگاه یا به اصطلاح داغ بودن آب یکی دیگر از مشکلات پکیج است این ایراد به دلیل معیوب بودن ترموستات دستگاه رخ می دهد چرا که ترموستات به دلیل معیوب بودن دمای آب را درست تشخیص نمی دهد.
۴. بوی گاز
وجود بوی گاز در اطراف دستگاه می تواند بسیار خطرناک باشد در صورتی که بوی گاز در اطراف پکیج حس کردید آن را بسیار جدی بگیرید، بوی گاز معمولا به دلیل نشتی دستگاه است یکی از قطعاتی که باید بررسی شود دودکش آن هست که احتمال گرفتگی و مسدود شدن لوله های آن هست. خرابی فلوسوییچ نیز می تواند از دلایل وجود بوی گاز اطراف دستگاه باشد.

قیمت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیرات پکیج های ایران رادیاتور به دلیل داخلی بودن و در دسترس بودن تمامی قطعات در تمامی نقاط کشور ارزان است. یکی از قابلیت های بسیار خوب پکیج های ایران رادیاتور تعمیر پذیری آسان آن است. قیمت سرویس پکیج ایران رادیاتور در کرج نیز به همین صورت است، شما با پرداخت هزینه نا چیزی می توانید این کار را انجام دهید.
شرکت پکیج کاران کرج با کادری مجرب متشکل از تعمیرکاران و سرویسکاران خدمات پکیج ایران رادیاتور مانند تعمیر و سرویس دستگاه برای همشهریان عزیز به نحو احسن انجام دهیم.